Амменбеј новороденче за новороденчиња девојчиња девојчиња Денот на в Valentубените, малечката на мама, малечкиот блудски ракав за кратки ракави на в Valentубените
  • Неодамнешно

Амменбеј новороденче за новороденчиња девојчиња девојчиња Денот на в Valentубените, малечката на мама, малечкиот блудски ракав за кратки ракави

DEN 151.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Должина - 37 см (14,6 ") - биста - 40см (15,7") - Препорачана возраст - 0-3 месеци Должина - 40см (15,7 ") биста - 42 см (16,5") - Препорачана возраст - 3-6 месеци. Должина - 42см (16,5 ") - биста - 45 см (17,7") - Препорачана возраст - 6-12 месеци. Затворање на привремено. Само миење на рацете. 【【Премиум квалитет Обезбедете】 : Денот на вineубените новороденчиња новороденчиња девојчиња со кратки ракави, ромпер -облека, изработена од меки ткаенини, високо квалитетен памук и полиестер за време на 24 пати процеси за третман на памук и вртење, да се отстранат нечистотиите на ткаенината и потоа да се вртат во ткаенини за облека .транлив и издржлив. Експериментирана изработка внимателно до сите детали за да му дадете на вашето бебе прекрасен изглед на шик. Среќен Ден на вineубените- : Римпер со малото печатење на в Valentубените на тато/мама. Оригинален и ексклузивен дизајн. Затворањето на Snaps го прави погодно за брзо менување на пелена и лесно облекување. Снежните се издржливи и не се лесни за секојдневна употреба. Малата валентин на тато/мама】 : Совршен подарок за девојчињата на вашите момчиња да го носат на Денот на вineубените. Најдобриот подарок за вашиот син и ќерка на нивниот прв Денот на вineубените со тато и мама. Симпатична облека за вашето мало бебе да го прослави овој значаен ден со тато и мама. ? , Прв роденден, празник, секојдневно носење, церемонија, крштевање, причест, церемонија, фестивал, сценска изведба, носење танц, фото снимање. ? 【Вистинска големина и добро се вклопуваат】 : Различна 3 големина, 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци. Ве молиме, дозволете мала разлика во бојата, како резултат на различни монитори или светло опкружување. Ако имате прашање на производи добредојдени да контактирате со нас во слободно време. Затворање на привремено. Само миење на рацете. 【【Премиум квалитет Обезбедете】 : Денот на вineубените новороденчиња новороденчиња девојчиња со кратки ракави, ромпер -облека, изработена од меки ткаенини, високо квалитетен памук и полиестер за време на 24 пати процеси за третман на памук и вртење, да се отстранат нечистотиите на ткаенината и потоа да се вртат во ткаенини за облека .