Бебе дете симпатична лисица зимски топли белезници задебелни плетени нараквици термички кадифен обвивка за целосни прсти на ракави за 1-3 години
  • Неодамнешно

Бебе дете симпатична лисица зимски топли белезници задебелни плетени нараквици термички кадифен обвивка за целосни прсти на ракави

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

волна Само миење на рацете. Топло нараквици со топло руно-Задебели волна плетена ракавици со крзнена обвивка, удобност, лесен, пријателски за кожата, овие изолирани нараквици мора да имаат бебе зимски додаток за да ги заштитат тие ситни прсти од студот. Една големина одговара на повеќето - должина : 14см, ширина : 8 см. Една големина препорачува за 1-3 години девојчиња и момчиња. Со еластичен плетен зглоб, лесен е вклучен и исклучен, исто така останете кога играте. Симпатични нараквици за цртани филмови - Оваа зимска топла ракавица е дизајнирана со симпатично лице од лисица, најтешко живописно за да го возбуди вашето малечко, симпатичните нараквици за животни дефинитивно ги прават вашите деца да се истакнуваат од толпата. Анти -изгубени жици нараквици - жицата е подвижна и прилагодлива со нежно извлечете ја до соодветна должина и направете вратоврска на крајот ако излезе. Децата можат да ги обесат ракавиците на вратот кога се користат или не. Не грижи се за губење на јажето. Perfect Winter Accessories - The thick warm full-finger hanging neck gloves are essential for casual and many cold winter outdoor activities, such as cycling, skiing, go to school, park, riding, hiking or other outdoor activities.Good ideal for Christmas Gift, Подарок за роденден, подарок за Денот на благодарноста, подарок за туш за бебиња, новогодишен подарок, итн.