Meckior новороденче бебе момчиња Класичен ПУ кожен свадба лекари Брог Дет Оксфорд Фустан чевли Први чекори Одење рамно мрзливо креветче чевли
  • Неодамнешно

Meckior новороденче бебе момчиња Класичен ПУ кожен свадба лекари Брог Дет Оксфорд Фустан чевли Први чекори Одење рамно мрзливо креветче чевли

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 【Материјал】 Висококвалитетен PU кожен материјал, нема стимулација на кожата на бебето. 【Меки】 меки стапала, гума со висок квалитет, удобно и меко, посигурно и доверливо, дозволете мајка да се увери. 【Класичен и едноставен дизајн】 Оксфорд со чипка, чевли за фустани од Брог Оксфорд и за секојдневно и за формално носење, одлични дневни униформни свадбени чевли за момчиња и девојчиња. Грит за ползи, одење, играње. Дали е тоа празник, роденден или свадба, за Деталите за брошумите на бебето чевли ќе изгледаат мила на нозете на вашето новороденче. 【Совршена идеја за подароци】 прави совршен туш за бебиња, роденденски подарок или „само затоа“ за вашата многу мала убов. Најдобар подарок за туширање за новороденче. 【Пријателски потсетник】 Табелата со големина е само за ваша референца, погледнете ја табелата со големина и измерете ги нозете на вашето бебе пред да ги нарачате овие чевли за фустани. Ако какви било проблеми со квалитетот со нашите чевли, добредојдени сте да ја вратите за замена за пар или Комплетна наплата. 【Материјал】 Висококвалитетен PU кожен материјал, нема стимулација на кожата на бебето. 【Меки】 меки стапала, гума со висок квалитет, удобно и меко, посигурно и доверливо, дозволете мајка да се увери. 【Класичен и едноставен дизајн】 Оксфорд со чипка, чевли за фустани од Брог Оксфорд и за секојдневно и за формално носење, одлични дневни униформни свадбени чевли за момчиња и девојчиња.