Детското Место Бебе Мали Девојчиња Краток Ракав Графички Маица 2-Пакет
  • Неодамнешно

Детското Место Бебе Мали Девојчиња Краток Ракав Графички Маица 2-Пакет

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ГРАФИЧКА МАИЦА-класично, удобно вклопување со графика што ќе и се допадне. ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памучен дрес. ДИЗАЈН-Се Одликува со ребро-плетен врат на екипажот и кратки ракави. МУЛТИПАК — 2-пакет графички маици : 1 стил со девојка и куче графички дизајн напред; 1 стил со девојка и мачка графички дизајн напред. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, пижами и додатоци. Детското Место нуди огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, униформи, пижами и додатоци. Изработени со материјали со врвен квалитет со голема вредност. Детска облека направена едноставна.