4.8 v 800mAh Батерија Замена За Летен Новороденче Широк Поглед 29580-10 29270-10 29580 29590 29610 29620 29630 29710 29740 29790 29940 36014 36034
  • Неодамнешно

4.8 v 800mAh Батерија Замена За Летен Новороденче Широк Поглед 29580-10 29270-10 29580 29590 29610 29620 29630 29710 29740

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повеќе не грижете се за издржливоста на батериите, Овој Пакет Батерии Со голем капацитет За Полнење Ni-MH aaa со големина 4,8 V 800m Ah ќе обезбеди ултра силна моќност за вашите уреди да работат добро и да работат подолго Компатибилен Со Летен Поглед На Новороденчиња 29580 29590 29610 29620 29630 29710 29740 29790 29940 36034 29940 36140 36074 36134 36154. Заменете го оригиналниот 3.6 V Летен Монитор За Новороденчиња Број На Дел Од Батеријата : 29580-10 29270-10 29270-10 H-AAA600 BATT-02170 02174 02320. Додаваме додаток за заштита од мешавина на катодата на батериите, го штитиме материјалот од деградација во напредокот на полнењето и празнењето, го продолжуваме животниот век до 1200 циклуси. 30 дена гаранција за враќање на парите и 1 година ограничена гаранција.8 v 800m Ah Батерија Замена За Летен Новороденче Широк Поглед 29580-10 29270-10 29580 29590 29610 29620 29630 29710 29740 29790 29940 36014 36034 Спецификации : Тип На Батерија : Ni-MH Напон : 4.