Кабион влакна на вратата на вратата на вратата на вратата на капакот на капакот на лифтот за лифт на капакот на капакот, компатибилен со Mazda CX5 CX-5 2.Gen KF 2017-2022
  • Неодамнешно

Кабион влакна на вратата на вратата на вратата на вратата на капакот на капакот на лифтот за лифт на капакот на капакот, компатибилен

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со CX5 CX-5 2Gen KF 2017 2018 2019 2020 2021 2022. Дизајн : Тој е издржлив и не згаснува со времето. Постои напреден УВ заштитен слој на површината. Повеќе не станува гребење и боја, што стана заштитник за автомобил. Материјал : Направено од 100% реално кабино влакна, целокупната трајна конструкција може да издржи топлина генерирана од изложеност на сонце. Модерна и уникатна форма, исто така е одлична декорација да го облечете вашиот автомобил, додава шармантен изглед. Вода отпорен, долготраен. Нема да им наштети на насликаните површини. Нема да остави остаток на лепило зад површината на автомобилот кога ќе се отстрани. Гаранција : Ако имате какво било прашање, ве молиме контактирајте не во секое време и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро!. Компатибилен со CX5 CX-5 2.Gen KF 2017 2018 2019 2020 2021 2022. Дизајн : Тој е издржлив и не згаснува со времето. Постои напреден УВ заштитен слој на површината. Повеќе не станува гребење и боја, што стана заштитник за автомобил. Материјал : Направено од 100% реално кабино влакна, целокупната трајна конструкција може да издржи топлина генерирана од изложеност на сонце. Модерна и уникатна форма, исто така е одлична декорација да го облечете вашиот автомобил, додава шармантен изглед. Вода отпорен, долготраен. Нема да им наштети на насликаните површини. Нема да остави остаток на лепило зад површината на автомобилот кога ќе се отстрани.