HO3113103 фабрички стил на радијатор за ладење A/C кондензатор Собрание на вентилаторот компатибилен со Хонда Цивил дел Сол 1992-1997, 12V, црна
  • Неодамнешно

HO3113103 фабрички стил на радијатор за ладење A/C кондензатор Собрание на вентилаторот компатибилен со Хонда Цивил дел Сол 1992-1997, 12V,

DEN 846.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилност на возилото-Собрание на вентилаторот A/C кондензатор компатибилен со Honda Civic 1992-1995, Honda Civic del Sol 1993-1997 Брилијантни перформанси - Дојдете со [1] лесен дизајн A/C кондензатор на вентилаторот, може да направи замена за стариот и да се оштети, за да се подобри ефикасноста на ладење на моторот. Вонреден квалитет - Конструиран е со висококвалитетно пластично куќиште на ABS и запечатен мотор за да се гарантира исклучително долго траен живот на перформанси. ОЕМ карактеристика - тоа е направено специјално за вашето возило со точен изглед и функција на фабрички стил што ќе ве натера да уживате во погодноста. Едноставна инсталација - се приклучува директно во фабрички прицврстувач за жици, директно оптоварување или замена на ОЕМ за оригинален дел, брза и лесна инсталација без никакво дупчење или модификација. Компатибилност на возилото-Собрание на вентилаторот A/C кондензатор компатибилен со Honda Civic 1992-1995, Honda Civic del Sol 1993-1997. Брилијантни перформанси - Дојдете со [1] лесен дизајн A/C кондензатор на вентилаторот, може да направи замена за стариот и да се оштети, за да се подобри ефикасноста на ладење на моторот. Вонреден квалитет - Конструиран е со висококвалитетно пластично куќиште на ABS и запечатен мотор за да се гарантира исклучително долго траен живот на перформанси. ОЕМ карактеристика - тоа е направено специјално за вашето возило со точен изглед и функција на фабрички стил што ќе ве натера да уживате во погодноста.