Моќ Стоп S5008BLK Преден Пар На Високо-Темп Црн Прав Обложени Дебеломер
  • Неодамнешно

Моќ Стоп S5008BLK Преден Пар На Високо-Темп Црн Прав Обложени Дебеломер

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Електростатско Палто Во Прав Со Висока Топлина помага да се спротивстави на ' рѓа и корозија ВИСОКА температура ЕПДМ ГУМЕНИ чизми за прашина и премиум силиконски лубрикант се користат за помазна работа и продолжен век на траење во екстремни услови. Нови заптивки, иглички за водење дебеломер, чизми за прашина, завртки за крварење, клипови за потпирање на подлогата за сопирачки од нерѓосувачки челик и држачи за монтирање. Сите дебеломер се обложени во прав, собрани и тестирани во нашиот објект во Чикаго, ИЛ. Следете го нашиот процес на враќање на јадрото на дебеломер овде : https : //www.com/corereturn/index. Доџ Дакота 2005-2008; Доџ Рам 1500 2006-2008; Мицубиши Рајдер 2006-2009.