Мгп Дебеломер Опфаќа 34002sdnlmb 'Denali' Врежан Дебеломер Покритие Со Мат Црн Прав Палто Заврши И Сребрени Карактери,
  • Неодамнешно

Мгп Дебеломер Опфаќа 34002sdnlmb 'Denali' Врежан Дебеломер Покритие Со Мат Црн Прав Палто Заврши И Сребрени Карактери,

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Го подобрува изгледот на тркалата и привлечноста на тротоарот Значително намалување на прашината на сопирачките. Патентираниот систем за прицврстување обезбедува едноставна и сигурна инсталација. Не се потребни специјални алатки, лепила или модификација на дебеломер. Конструиран со материјали од алуминиум и нерѓосувачки челик. Капаците На Дебеломер МГП се произведуваат во САД со алуминиум Од воздушна класа Т-6061, тиг заварен за цврстина, обложен во прав за издржливост и вклучува патентиран систем за прицврстување од нерѓосувачки челик. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачката за да обезбеди правилно вклопување и завршување. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Типичното време за инсталација е еден час од почеток до крај.