BAIZHIHUA CA-1606 Cabin Air Filter Replaces 80292-SDA-A01 80292-SHJ-A41 80292-SWA-A01 80292-TZ5-A41 80292-SDA-407 80292-SDA-406 80292-SDA-A01 80292-TV1-E01 80292- SDC-A01 80292-SEC-A01 800016P за Honda Accord Civic Cr-V
  • Неодамнешно

BAIZHIHUA CA-1606 Cabin Air Filter Replaces 80292-SDA-A01 80292-SHJ-A41 80292-SWA-A01 80292-TZ5-A41 80292-SDA-407 80292-SDA-406 80292-SDA-A01

DEN 159.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Филтер за филтрирање на климатик Оригинален дел : 80219-Shj-A01, 80292-SDA-A01, 80292-SDC-A01, 80292-SEC-A01, 80292-SHJ-A41, 80292-SWA-A01, 80292-T0 G-A01, 80292- TZ5-A41 Чистачот на климатик е компатибилен со Acura : CSX 2007-2011, ILX 2013-2018, MDX 2007-2018, RDX 2007-2018, RL 2005-2012, RLX 2014-2018, TL 2004-2014, TLX 2015-2018, TSX 2004 -2014, ZDX 2010-2013. Додатоци за автомобили мотор компатибилни со Honda : Accord Crosstour 2010-2011, Accord 2003-2018, CR-V 2007-2016, Civic 2006-2015, Croostour 2012-2015, Odyssey 2005-2017, Pilot 2009-2018, Ridgeline 2006-2018. Чист воздух за возачот и патниците. Филтрите за воздух во кабината треба да се заменуваат најмалку еднаш на 12 месеци. Филтер за филтрирање на климатик Оригинален дел : 80219-Shj-A01, 80292-SDA-A01, 80292-SDC-A01, 80292-SEC-A01, 80292-SHJ-A41, 80292-SWA-A01, 80292-T0 G-A01, 80292- TZ5-A41.