Замена на филтерот за убијци за FilTrec RVR10013K20b
  • Неодамнешно

Замена на филтерот за убијци за FilTrec RVR10013K20b

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гордо произведен во САД Медиуми : Хартија. Строга контрола на квалитетот за супериорен производ. Произведени со највисок квалитет на материјали што се достапни на пазарот, загарантирани. Филтерски вкрстени референци P/N Fil Trec RVR10013 K20 B. Гордо произведен во САД. Медиуми : Хартија. Строга контрола на квалитетот за супериорен производ. Произведени со највисок квалитет на материјали што се достапни на пазарот, загарантирани. Филтерски вкрстени референци P/N Fil Trec RVR10013 K20 B. Замената на филтерот за убијци за Fil Trec RVR10013 K20 B Производите за филтрирање на убијци се произведуваат со највисок квалитет на материјали и техники на пазарот денес. Сите елементи на филтрацијата се загарантирани за да ги исполнат или надминуваат сите спецификации на производството на оригинална опрема. Производите за филтрирање на убијци се подложени на строга програма за тестирање и се придржуваат кон повеќе ISO стандарди за филтрација. Сите предмети означени со замена или еквивалент не се поврзани со оригиналното производство.