Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Полнач Доџ 1985-1987
  • Неодамнешно

Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Полнач Доџ 1985-1987

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни. Ако имате некое прашање,испратете ни порака, одговорете во рок од 12 часа. Производ 1 година гаранција. Влезен Напон : 12v Известување : 1.Мора да го проверите бројот на делот од возилото пред да ја нарачате. Ова Е резервна замена Ставка Пакет Вклучени : 1 x пумпа за гориво и филтер исто како слика шоу.