Hifrom Вакуум Пумпа За Гориво За 149-1982 149-1544 149-2187 149-2187-01 Cummins Onan Генератор Заварувач
  • Неодамнешно

Hifrom Вакуум Пумпа За Гориво За 149-1982 149-1544 149-2187 149-2187-01 Cummins Onan Генератор Заварувач

DEN 270.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Резервна пумпа за замена на гориво. Вакуумска Пумпа За Гориво За Генераторот Каминс Онан. Заменете ги броевите на деловите : 149-1982,149-1544,149-2187, 149-2187-01. Вклучен пакет : 1 x Пумпа за Гориво како што покажува сликата. Хифром се фокусира на обезбедување висококвалитетни производи по фер цена : Професионална Фабрика; 3 Месеци гаранција; ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да се вратите во нашиот магацин ВО САД, без ризик. Висококвалитетна Вакуумска Пумпа за Гориво замени За cummins Onan 149-1982,149-1544,149-2187,149-2187-01 генератор. Забелешка : 3 Месеци гаранција. Во меѓувреме секое прашање ќе биде одговорено во рок од 24 часа.