Моќ Стоп Z23-614 Фронт Z23 Еволуција Спорт Керамички Влошки За Сопирачки Со Хардвер Со Внесени Јаглеродни Влакна
  • Неодамнешно

Моќ Стоп Z23-614 Фронт Z23 Еволуција Спорт Керамички Влошки За Сопирачки Со Хардвер Со Внесени Јаглеродни Влакна

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секојдневно-Возење Керамичка формула за Еволуција на јаглеродни Влакна за супериорна моќ на сопирање. Плочата за поддршка обложена со прав го продолжува животот со отпорност на ' рѓа и корозија. Премиум гумените шипки обезбедуваат практично сопирање без бучава. Заоблени и дупчиња како ОЕ влошки за да се обезбеди сопирање без бучава. Вклучува керамички лубрикант за сопирачки и премиум хардверски комплет. Керамички Влошки За Сопирачки Внесени Од Јаглеродни Влакна. За ентузијастот кој сака да го извлече максимумот од своето возило без да ја жртвува секојдневната возливост, нудиме Спортски Влошки За Сопирачки Од Јаглеродни Влакна/Керамика З23 Еволуција. Овие влошки се спротивставуваат на бледнеат до многу повисоки температури од ОЕМ влошките. Вклучен е премиум хардверски комплет од нерѓосувачки челик каде што е применливо. Керамичкиот лубрикант за сопирачките е вклучен во секој сет на подлогата за сопирачките. За ентузијастот кој сака да извлече максимум од своето возило без да ја жртвува секојдневната возливост, нудиме Спортски Влошки За Сопирачки Со Еволуција На Јаглеродни Влакна-Керамички Z23.