Сина 3 76 мм Влезниот ладен воздух за замена на конусот за замена на конусот за замена на конусот за заптивка на сув воздух филтер за сув воздух
  • Неодамнешно

Сина 3 76 мм Влезниот ладен воздух за замена на конусот за замена на конусот за замена на конусот за заптивка на сув воздух филтер за сув воздух

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок проток на воздух за да се зголеми реакцијата на коњските сили и гасниците Овој филтер е направен со два слоја материјал од мрежа. Филтерот е исто така еднократно и може да се пее и доаѓа со стегач од не'рѓосувачки челик. Лесно се склопува со сите вклучени делови. Не се потребни дополнителни делови. Универзален филтер за внес на воздух за замена. Висок проток на воздух за да се зголеми реакцијата на коњските сили и гасниците. Овој филтер е направен со два слоја материјал од мрежа. Филтерот е исто така еднократно и може да се пее и доаѓа со стегач од не'рѓосувачки челик. Лесно се склопува со сите вклучени делови. Не се потребни дополнителни делови. Универзален филтер за внес на воздух за замена. Rtunes Racing Universal Air Filters се конструирани со ултра-силен обликуван племенски гумен прирабница кои апсорбираат вибрации и овозможуваат безбедна приврзаност и исто така може да се истегнат за да се вклопат меѓу големини.