ДНК моторинг OEM-MG-0164 F85Z17K707AC фабрички стил на десна страна огледало стакло компатибилен со експедиција 97-02 / 97-03 F150 / 97-99 F250 / 98-02 Навигатор
  • Неодамнешно

ДНК моторинг OEM-MG-0164 F85Z17K707AC фабрички стил на десна страна огледало стакло компатибилен со експедиција 97-02 / 97-03 F150 / 97-99 F250

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготовка : Компатибилен со Ford Expedition 1997-2002 / F150 1997-2003 / F150 Heritage 2004 / F250 1997-1999 / F250 Super Duty 2000-2003; Компатибилен со Lincoln Navigator 1998-2002 Белешка : Упатството за инсталација не е вклучена. Издржлив материјал : Изработено од високо квалитетно отпорна на удар, ABS пластика претходно прицврстена задната плоча директно на оригиналното куќиште на огледало. Доаѓа со домување. Доаѓа со домување. Заменете ги скршените или испуканите странични ретровизори без да ги наметнете скапите или тешки трошоци за замена на целата единица. Направени до точни спецификации, нашите ретровизори на наши страни вклучуваат задна плоча за да се монтираат до вашата оригинална рамка за странични ретровизори. Овие се точна замена за стаклото.