Стоп За напојување KC5225-36 Заден Камион Z36 И Комплет За Сопирачки За Влечење Со Дебеломер
  • Неодамнешно

Стоп За напојување KC5225-36 Заден Камион Z36 И Комплет За Сопирачки За Влечење Со Дебеломер

DEN 1243.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компонентите се дизајнирани да се справат со стресот на влечење, влечење, планинско возење и подигнати камиони Перформанси на сопирање без прашина. Керамичката формула Z36 Од Јаглеродни Влакна обезбедува екстремни перформанси на сопирање што ги бара вашиот камион или 4x4. Премиум шимовите од нерѓосувачки челик обезбедуваат подобра дисипација на топлина за подобрена моќ на запирање практично без бучава. Дупчените и дупчените ротори ги одржуваат вашите сопирачки ладни дури и во најекстремни услови.