Polaris RZR Ranger 570 800 900 Предна контрола А -рака Болт, орев, мијалник - 7519087
  • Неодамнешно

Polaris RZR Ranger 570 800 900 Предна контрола А -рака Болт, орев, мијалник - 7519087

DEN 207.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Точни замени Продаден како комплет. Ги заменува Поларис Дел број 7519087, 7556153 и 7547333. Наведе на наведениот Поларид UTV. Прочитајте го целосниот опис на производот подолу за да го проверите вклопувањето. Сосема нов предниот дел од А-рака за многу Поларис УТВ. Сосема нов високо квалитетен завртка, мијалник и орев за многу машини Поларис кои се точно исти како и оригиналот! Ова го заменува Поларис Дел број 7519087, 7556153 и 7547333 на следниве модели и повеќе : 2013-17 RZR 570 2009-14 RZR 800 "S" 2010-14 RZR 800 (сите модели) 2011-14-14 RZR 900 2015-16 Ranger 570 2013-16 Ranger 900 2016-18 Ranger 1000 Diesel 2017 Ranger 1000 XP.