Msemis Girls 2 парчиња тренингот за тренингот спортски градник со хулахопки хеланки кои работат со џогер пот.
  • Неодамнешно

Msemis Girls 2 парчиња тренингот за тренингот спортски градник со хулахопки хеланки кои работат со џогер пот.

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер 2 парчиња девојчиња девојки во боја блок тркалезни тркачи без ракави на вратот на грбот на врвовите и хеланки. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Материјал пријателски за кожата, истегнат, мек, удобен и дише за носење. Еластичното полите спречува отскокнување и возење нагоре. Висока половината, блок во боја, направете ја девојката енергична и жива. Совршено за салата, јога, пилатес, танц, тренингот, џогирање, обука, искачување, возење велосипед, аеробни, итн. -Покажана големина - | градите | - половината | - Должина на врвовите - | - Должина на дното - 4 | - 4 години | - 20.1 ''/51cm - | - -23.2 ''/59cm - | 8.7 ''/22cm - | - 18.1 ''/46cm- - 6 | - 6 години | - 21,7 ''/55cm - | 25.6 ''/65cm - | 9.7'''S0cm- - 8 | - 8 години -| - 23.6 ''/60cm - | 28.0 ''/71cm - | - 10.