Uray спортска облека Детска младинска ехо худи
  • Неодамнешно

Uray спортска облека Детска младинска ехо худи

DEN 800.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тенок вклопување Супер мека три-мешавина ткаенина. Боја блокирани ракави на Раглан за поголем опсег на движење. Технологија отпорна на Snag. Кликнете на „Ouray Sportswear“ погоре за да ја купите целата продавница на Ouray. Суво-ексел ткаенината на Хедер на ехо-аспираторот обезбедува висока механичка технологија отпорна на истегнување и прицврстување за подолга употреба на облеката. Ракан ракавите на овој лесен стил обезбедуваат поголем опсег на движење.