Класичен танц на долги ракави на девојчето Заклоатр, балетски здолниште леотард
  • Неодамнешно

Класичен танц на долги ракави на девојчето Заклоатр, балетски здолниште леотард

DEN 271.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ткаенина : 92%памук и 8%спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : Мека и висока истегната ткаенина, одлична за малку танчер. Ракав : Мека долга ракав фустан за танцување одговара за есен, зимски и климатизирани простории, одлично за кожата и здравјето на бебето, заштити од студ. Дизајн : Класичен балет леотард зашивање со неправилно здолниште од шифон, оставете ја облеката за танцување поуникатна и поубава. Костуми : Уникатен фустан леотард, одличен за танц, балет, навивачки водечки, сценски изведува и облекување. Забелешка : Возраст за 3-11y, советуваме да ја измерите големината на вашите деца пред да нарачате и да одговара на нашата табела со големина. Боја : Пастелна розова големина : 6-7 години промоциите можат да варираат во зависност од бојата/големината.