Џемпер за завиткување на девојчињата во Капезио
  • Неодамнешно

Џемпер за завиткување на девојчињата во Капезио

DEN 361.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

55% акрилик, 45% памук Затворање на влечење. Меки и издржлив џемпер со подобрено чувство и вклопување. Врвот со долги ракави. Само-вратоврска. Препорачана грижа : Машинско миење ладно, нежен циклус и виси суво. Квинтесенцијалниот џемпер за завиткување ќе ја задржи секоја пукачка балерина топла за време на часот или во цртичката до/од автомобилот.