Пешачење На Девојчето На Момчето Борбени Чизми До Глуждот За Мали Деца/Големи Деца/Мало Дете Со Страничен Патент Детски Работни Чизми Водоотпорен
  • Неодамнешно

Пешачење На Девојчето На Момчето Борбени Чизми До Глуждот За Мали Деца/Големи Деца/Мало Дете Со Страничен Патент Детски Работни Чизми Водоотпорен

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мека Постава За Дишење-материјалите што Дишат ги одржуваат стапалата на удобно ниво и обезбедуваат убаво чувство Нелизгачкиот Гумен Ѓон-гумен ѓон обезбедува висок стисок со земја. Вашето дете може слободно да оди на отворено. Дизајн На чипка - работните чизми на отворено за деца од ѓубре за деца користат дизајн на чипка, а исто така доаѓа и со страничен патент за брзо носење. Удобен Дизајн На Прстите-како што сите знаат, тесното капаче ќе влијае на растот на палецот особено големо дете. Ова капаче за прсти на детска чизма е кружен дизајн за поголем внатрешен простор. синтетичка кожа. € Лесно Преземање И Исклучување : овие деца модни чизми до глуждот со внатрешен патент работи за лесно вклучување и исклучување. И прилагодливиот дизајн на врвки може да ги заштити децата. ● Водоотпорен : надворешните водоотпорни чизми на отворено имаат мазен горен дел од синтетичка кожа е издржлив и лесен за нега. `+ Удобно За Носење : момчиња пешачки борбени чизми со мека влошка од латекс и постава погодна за кожата што може да ги натера децата да се чувствуваат удобно цел ден. ● Нелизгање : Голема влечна сила од издржливиот гумен надворешен ѓон. Голема поддршка за глуждот при пешачење. Слатки Чизми : чизмите за планинарење на отворено се водоотпорни, ветробран што ќе ги загрее нозете на децата и тие исто така можат да му помогнат на детето да помине низ снегот. Пред да ја запознаам мојата девојка, мојот живот беше прилично обичен. Најсреќен сум кога одам на шопинг со неа за време на викендите но, она што ми пречеше е дека нејзините нозе ќе се разболат и уморни од непријатни чевли. Еден ден, мојата девојка ме праша : "Зошто сами да не направите удобни чевли?". Тоа беше одлична идеја! Квалитетот на врвните брендови чевли е добар, но не секој може да си го дозволи тоа. Затоа почнав да размислувам за тоа како да произведувам висококвалитетни чевли по разумна цена. Со помош на моите пријатели, започнав храбра авантура.