Јајабро 4-14 години Деца Девојки Фармерки Искинати Потресени Тексас Панталони Еластична Половината Широки Панталони
  • Неодамнешно

Јајабро 4-14 години Деца Девојки Фармерки Искинати Потресени Тексас Панталони Еластична Половината Широки Панталони

DEN 446.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% Памук, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ●ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете дали купувате Од Нашиот Бренд "Јајабро" за време на купувањето~ постојат 4 стилови искинати фармерки за да изберете~И Сината цврста е исечен стил, Детална Големина, ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини под опис на производот пред да нарачате да го добиете најдоброто вклопување. ①Трендовски стил и ден, Денот На Мајките итн. Идеален подарок за вашите деца момчиња и девојчиња.