Ошкош Б ' Гош Унисекс-Дете Мартин Сандал
  • Неодамнешно

Ошкош Б ' Гош Унисекс-Дете Мартин Сандал

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гумен ѓон Активни сандали на детето во класична неутрална шема на бои. Затворање со кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Стил на сандала што дише. Силуета со покриени прсти. Флексибилната конструкција поддржува повеќенасочно движење. Запознајте го вашето малечко со тимот од соништата што е сонце и сандали. Нашиот задолжителен мартин стил прави сериозни чекори кон сезона преполна со акција, со својот издржлив спортски стил, удобни акценти на банџи чипка и прилагодливо затворање со кука и јамка.