MSEMIS KIDS DIVES LACE BACK/CIRSS Cross Gymnistic Camisole Tank Leotard Ballet BodySuit Sports Top
  • Неодамнешно

MSEMIS KIDS DIVES LACE BACK/CIRSS Cross Gymnistic Camisole Tank Leotard Ballet BodySuit Sports Top

DEN 795.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повлечете го затворањето Само миење на рацете. Материјал : полиестер, спандекс, чипка. Без ракави, деликатна чипка назад со широк дизајн на вкрстена лента, предниот дел на вратот. Мека, дише и флексибилна. Погодно за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, итн. Ве молиме проверете го описот на производот пред да нарачате за да обезбедите точна фитинг. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : полиестер, спандекс, чипка. Без ракави, деликатна чипка назад со широк дизајн на вкрстена лента, предниот дел на вратот. Мека, дише и флексибилна. Погодно за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, итн. Ве молиме проверете го описот на производот пред да нарачате за да обезбедите точна фитинг.