Ѕвезда Возење Слатка Пеперутка Девојки 4-Парче Руно Активни Качулка И Атлетски Џогер Суичери И Дуксер Детска Облека Во Собата
  • Неодамнешно

Ѕвезда Возење Слатка Пеперутка Девојки 4-Парче Руно Активни Качулка И Атлетски Џогер Суичери И Дуксер Детска Облека Во Собата

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Затворање на патент. Миење Раце Само. Овој комплет од 4 Пакувања вклучува 2 дуксери со качулка и 2 соодветни панталони за џогер, за 2 комплетни соодветни дуксери! Овие комплети се совршени за училиште, џогирање, атлетска активност или какво било секојдневно вежбање!. Удобен Материјал : Нашите дуксери и џогери се изработени од најквалитетни полиестерски, памучни и спандекс материјали кои можат да ги издржат вашите најинтензивни тренинзи додека секогаш остануваат меки и удобни. Кул Стилови : Изберете од низа стилови кои имаат различни бои, сјај или модели на ѕвезди. Соодветните дизајни се совршени за одржување на вашиот стил дури и додека сте на училиште, вежбате пот или само лежите низ куќата. Прави Одличен Подарок : Секоја девојка би ги сакала овие соодветни дуксери и спортски панталони. Осветлете роденден или празник со совршен подарок за секоја девојка која сака постојано да изгледа добро!. Поголема Погодност : спортските панталони вклучуваат прилагодлив еластичен појас што ги одржува опремени и безбедни. Фрлете ја хаубата и затворете ја за да изградите пот или само да останете топли за време на студено џогирање. И бидејќи тие се перат во машина, чистењето по тренингот е секогаш лесно. Овој комплет од 4 Парчиња вклучува 2 соодветни дуксери со качулка и 2 пара џогерски спортски панталони, формирајќи 2 целосни дуксери! Топлиот материјал е совршен за рано утринско џогирање или тренинг во теретана.