Штанд со боксер и монтирање компатибилен со Dell Sute Pro - Rinllight SelfiePod, Selfie Stick Extendable Arm со прстенеста светлина за Dell место Pro - Jet Black
  • Неодамнешно

Штанд со боксер и монтирање компатибилен со Dell Sute Pro - Rinllight SelfiePod, Selfie Stick Extendable Arm со прстенеста светлина за Dell

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? [Вклучен] штанд со Boxwave и монтирање компатибилен со Dell место Pro Сè е за осветлувањето! Станете Интернет starвезда со посветли селфи и видеа! Вклучува 2 прстенести светла за да испорачате ласкав сјај - имате флексибилност да користите една, две, или ниту прстенеста светлина за рамномерна сјај за да портрет фотографии и видеа. ? [Совршено вклопување] Елегантна и прилагодлива заграда му дава на вашето место за безбедно место за одмор, додека сместувајќи скоро секоја друга големина на телефонот. ? [Bluetooth] Далечинското пукање во Bluetooth ви овозможува да фотографирате дури и без да се држите до вашето место за Pro или Selfie Pod!. ? [Прилагодливо] Selfie Pod може да се протега до 1,3 стапки. ✌ [Двојни функции] Фотографирајте и видеа користејќи ја функцијата за проширување на селфи стап, или трансформирајте ја во статив за целосна, стабилизација без раце. ? [Вклучен] штанд со Boxwave и монтирање компатибилен со Dell место Pro. Сè е за осветлувањето! Станете Интернет starвезда со посветли селфи и видеа! Вклучува 2 прстенести светла за да испорачате ласкав сјај - имате флексибилност да користите една, две, или ниту прстенеста светлина за рамномерна сјај за да портрет фотографии и видеа. ? [Совршено вклопување] Елегантна и прилагодлива заграда му дава на вашето место за безбедно место за одмор, додека сместувајќи скоро секоја друга големина на телефонот. ? [Bluetooth] Далечинското пукање во Bluetooth ви овозможува да фотографирате дури и без да се држите до вашето место за Pro или Selfie Pod!. ? [Прилагодливо] Selfie Pod може да се протега до 1,3 стапки.