DESIPESI Компатибилен со Iwatch Band 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Ремен За Замена На Вистинска Кожа Компатибилен Со Apple Watch SE &засилувач; Серија 7 6 5 4 3 2 1
  • Неодамнешно

DESIPESI Компатибилен со Iwatch Band 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Ремен За Замена На Вистинска Кожа Компатибилен Со Apple Watch

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вклопете Ја Големината На Зглобот : Одговара на 5,71" -8,07 " (145мм-205мм) зглоб,може да биде машки или женскиможете да користите иглички и прилепувања за попрецизно прилагодување на должината. Лесно е да ја пронајдете должината што најдобро ви одговара. Врвна Вистинска Кожа : бендот е изработен од кожа и изработка со врвен квалитет. Нелизгачки, издржлив, удобен, дише, без мирис, погоден за различни прилики. Безбеден Конектор : адаптерот се обработува преку специјален занает.длабочината на завртката и завртката се обновува.Адаптерите на двата краја прецизно и безбедно се заклучуваат во интерфејсот на часовникот. Лесен за инсталирање или отстранување, цврст и не е лесен за распаѓање. Помодерно : овој ремен се одликува со уникатно затворање што е едноставно и привлечно. Удобно чувство на допир на вашиот зглоб, изгледајте фантастично и давајќи убав професионален изглед во секоја пригода. Што добивате : вистинска кожна лента компатибилна со apple watch, iwatch серија 7&6&5&4&3&2&1, СЕ (Забелешка : часовникот не е вклучен). Вклопете Ја Големината На Зглобот : Одговара на 5,71" -8,07 " (145мм-205мм) зглоб,може да биде машки или женски.можете да користите иглички и прилепувања за попрецизно прилагодување на должината. Лесно е да ја пронајдете должината што најдобро ви одговара.