Maxjoy Galaxy Види 46mm Бендови, Галакси Види 3 45mm Бенд, Опрема S3 Граница Класичен Најлон Бенд &засилувач; Maxjoy Galaxy Види 3 45mm Бенд, Галакси Види 46mm Бендови Опрема S3 Граница Клас?
  • Неодамнешно

Maxjoy Galaxy Види 46mm Бендови, Галакси Види 3 45mm Бенд, Опрема S3 Граница Класичен Најлон Бенд &засилувач; Maxjoy Galaxy Види

DEN 246.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Maxjoy GALAXY ВИДИ 46 MM БЕНДОВИ-Персонализирајте Ја Вашата Галаксија 46mm Часовник со Овие Галакси Часовник 46mm/ Галакси Часовник 3 45mm/ Опрема S3 ткаени најлон замена ремен Совршено компатибилен Со Samsung Galaxy Watch 46 MM SM-R800/R805, Samsung Galaxy Watch 3 45mm, Samsung Galaxy Gear S3 Frontier M-R760/R765, Samsung Gear S3 Classic sm-R770 и други 22mm часовници. Галакси 46мм Часовник/ Галакси Часовник 3 45мм/ Менувач С3 Часовник не е вклучен. ИЗДРЖЛИВ ЧАСОВНИК ЗА ГАЛАКСИЈА 46ММ/ ГАЛАКСИ ЧАСОВНИК 3 45ММ НАЈЛОНСКА ЛЕНТА-Изработена од висококвалитетна најлонска ткаенина со рачно плетење за да се спречи губење на конецот. Класични бои и интегрирајте се со врвна кожа за да го промените стилот На Вашиот Часовник Samsung Galaxy 46mm, Samsung Galaxy Watch 3 45mm, Samsung Gear S3 Frontier, Samsung Gear Classic и други часовници од 22mm. Натпревар спорт и слободно време стил за мажи и жени. ЛУД КОЊСКИ КОЖЕН РЕМЕН - Maxjoy Galaxy Watch 3 45mm/ Galaxy Watch 46mm/ Опрема S3 Кожни ленти изработени од врвна луда коњска вистинска кожа. Комбинација на кожа од густа површина и кожа отпорна на пот, обезбедувајќи ви удобно искуство при носење. Се вклопува во секоја пригода, без разлика што носите. ЛУКСУЗНА ЦРНА МЕТАЛНА ТОКА - токите На Maxjoy Galaxy Watch 46mm Bands/ Galaxy Watch 3 45mm/ Gear S3 Bands се изработени ОД нерѓосувачки челик 316 L со двоен процес на галванизација. Повеќе отпорен на абење од обичната тока. ИГЛИЧКИ ЗА БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ - со иглички за брзо ослободување, кои се заклучуваат На samsung Galaxy Watch 46mm/ Galaxy watch 3 45mm/ gear S3 watch интерфејс прецизно и безбедно.