DASEB Модификација Мод Комплет За Apple Види Бенд Случај 44mm 45mm 42mm Силиконски Ремен Метална Рамка Додатоци за Iwatch Серија 8 7 6 5 4 SE
  • Неодамнешно

DASEB Модификација Мод Комплет За Apple Види Бенд Случај 44mm 45mm 42mm Силиконски Ремен Метална Рамка Додатоци за Iwatch Серија

DEN 1246.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. Компатибилен : одговара само за Apple Watch 42mm 44 mm и 45 mm,луксузен часовник бенд/гумен часовник бенд + нерѓосувачки челик часовник случај. Прецизни исечоци за целосен и беспрекорен пристап и контрола на сите копчиња.Заштитно куќиште со целосна Покриеност, цврстото куќиште е изработено од метал за посилна заштита. Ременот е изработен од висококвалитетен мек и издржлив гумен материјал, перат и водоотпорен, удобен за носење за време на спортот или спиењето. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршен подарок за пријателите и семејството. Земја Како Што Е Означено. 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. Компатибилен : одговара само за Apple Watch 42mm 44 mm и 45 mm,луксузен часовник бенд/гумен часовник бенд + нерѓосувачки челик часовник случај.