Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Аудио BOSS BE950WCPA - Капацитивно Пенкало Со Куршуми, Мини Пенкало Со Јамка За Клучеви за АУДИО BOSS BE950WCPA-Џет Блек
  • Неодамнешно

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Аудио BOSS BE950WCPA - Капацитивно Пенкало Со Куршуми, Мини Пенкало Со Јамка За Клучеви за АУДИО

DEN 191.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со ШЕФОТ Аудио BE950 WCPA Најдоброто само што стана подобро! Капацитивното Игла со Куршуми сега може да се прошири за да можете поудобно да го користите! Носете го иглата во вообичаената положба од 2 инчи за преносливост и продолжете ја на 3 инчи за да напишете, допрете или нацртајте со поголема прецизност! Сѐ уште доаѓа со популарната опција ЗА ПРИВРЗОК за КЛУЧЕВИ за лесно вклопување на постојниот прстен за клучеви! Носете го Вашиот Игла НАСЕКАДЕ!. ? [МАЗНО ЛИЗГАЊЕ] Капацитивното Игла со Куршуми сѐ уште ја одржува пофалената употребливост што го направи Box Wave индустрискиот лидер за styli со екран на допир. Гумениот врв обезбедува НЕПРЕЧЕНО ЛИЗГАЊЕ на ВАШИОТ ЕКРАН на допир BE950 WCPA за подобра чувствителност. Ќе ве натера да го преиспитате користењето на прстот како алатка за избор на екран на допир. ? [СОЦИЈАЛНО ДИСТАНЦИРАЊЕ] Користете Го Капацитивниот Игла За КУРШУМИ за ДА ГО ОДДАЛЕЧИТЕ прстот од површината. Совршен за болнички поставки, добивање потписи и општа секојдневна употреба!. ? [ГОЛЕМИНАТА е ВАЖНА] во должина од само 2 инчи (5 см), Иглата Со Капацитивен Куршум е ултра ПРЕНОСЛИВА! Само закачете го вклучениот додаток за приврзок за клучеви на вашиот прстен за клучеви и исклучете го!. ? [ВИСОК КВАЛИТЕТ] Капацитивното Игла За Куршуми е направено со најквалитетни силиконски и алуминиумски материјали. Долготрајниот врв е сигурен и издржлив, додека робусното алуминиумско тело е силно и изгледа одлично!. ? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со ШЕФОТ Аудио BE950 WCPA. Најдоброто само што стана подобро! Капацитивното Игла со Куршуми сега може да се прошири за да можете поудобно да го користите! Носете го иглата во вообичаената положба од 2 инчи за преносливост и продолжете ја на 3 инчи за да напишете, допрете или нацртајте со поголема прецизност! Сѐ уште доаѓа со популарната опција ЗА ПРИВРЗОК за КЛУЧЕВИ за лесно вклопување на постојниот прстен за клучеви! Носете го Вашиот Игла НАСЕКАДЕ!. ? [МАЗНО ЛИЗГАЊЕ] Капацитивното Игла со Куршуми сѐ уште ја одржува пофалената употребливост што го направи Box Wave индустрискиот лидер за styli со екран на допир. Гумениот врв обезбедува НЕПРЕЧЕНО ЛИЗГАЊЕ на ВАШИОТ ЕКРАН на допир BE950 WCPA за подобра чувствителност. Ќе ве натера да го преиспитате користењето на прстот како алатка за избор на екран на допир. ? [СОЦИЈАЛНО ДИСТАНЦИРАЊЕ] Користете Го Капацитивниот Игла За КУРШУМИ за ДА ГО ОДДАЛЕЧИТЕ прстот од површината. Совршен за болнички поставки, добивање потписи и општа секојдневна употреба!. ? [ГОЛЕМИНАТА е ВАЖНА] во должина од само 2 инчи (5 см), Иглата Со Капацитивен Куршум е ултра ПРЕНОСЛИВА! Само закачете го вклучениот додаток за приврзок за клучеви на вашиот прстен за клучеви и исклучете го!. ? [ВИСОК КВАЛИТЕТ] Капацитивното Игла За Куршуми е направено со најквалитетни силиконски и алуминиумски материјали.