Сосопорт Монистра Јаже Мобилен Телефон Јаже Телефонски Ремен Лента За Рачен Зглоб Мобилен Телефон Висечки Ремени Телефонски Јаже Во Кинески Стил Прилагодлив Раче
  • Неодамнешно

Сосопорт Монистра Јаже Мобилен Телефон Јаже Телефонски Ремен Лента За Рачен Зглоб Мобилен Телефон Висечки Ремени Телефонски Јаже Во Кинески Стил

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

широко се користи во електронски додатоци, камери, мобилни телефони, mp3 плеер, итн Лесен и лесен за инсталирање, ви овозможува лесно и безбедно да го носите телефонот. Боди шарм на јажето, многу деликатно и убаво, а јажето не е лесно. Лесен и мал, овој јаже е толку практичен и удобен за користење како шарм на телефонот. Мал подарок за пријателите, семејството и другите луѓе кои имаат потреба, и тие ќе го направат овој исклучителен подарок. Опис Ова Е исклучителен сам висечки синџир, изработен од добар материјал, кој има долг работен век. Тоа може да го направи вашиот мобилен телефон поуникатен. многу погоден за украсување на вашиот мобилен телефон сами. Може да се користи и како анти-изгубен синџир. Карактеристики-Материјал : Јаже, Ваџра Боди, абонос.- Големина : 24х2х2см Пакет Вклучувајќи 1 х телефонски синџир.