APPLE 1M USB Кабел За Брзо Полнење За apple iPhone 13/13 Pro/13 Pro Max 12/12 Mini/12 Pro Max 11 Pro MAX/X/XS/XR/8 Airpods Испорака На Енергија iPhone Кабел Mfi Сертифициран 20W
  • Неодамнешно

APPLE 1M USB Кабел За Брзо Полнење За apple iPhone 13/13 Pro/13 Pro Max 12/12 Mini/12 Pro Max 11 Pro MAX/X/XS/XR/8 Airpods Испорака

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Брзо Полнење : кабелот ЗА полнење PD е висококвалитетен и отпорен на абење i Phone кабел за полнење Изграден со супериорен материјал и обложен со премиум tpe живот е 4 пати подолг од другите i Phone кабли и тестиран да издржи над 30000 свиоци во строги лабораториски тестови. USB Pd Типот C до кабелот За молскавична порта испорачува 2,5 ° побрза брзина на полнење од USB А До Кабелот За приклучок За Молња. Наполнете го вашиот i Phone 13 од 0% до 60% за само 30 минути кога го користите ВАШИОТ USB-C Полнач за Испорака на Енергија. Компатибилност : КАБЕЛОТ ЗА испорака НА енергија USB Тип C до молња е компатибилен со повеќето уреди Од Apple вклучувајќи i Phone 13, i Phone 13 Pro, i Phone 13 Pro Max, i Phone 13 Mini, i Phone 13 Mini, i Phone 12 Pro, i Phone 12 Pro Max, i Phone 12 Mini, i Phone 11, Iphone 11 Pro, i Phone 11 Pro, i Phone 11 Pro MAX, Iphone X, Iphone X, Iphone X iphone xs, iphone XR, Iphone 8, iphone 7, iphone se, ipad / ipad 8/2020/pro 12. Кабелскиот кабел има паметен чип за тековно препознавање и безбедно полнење. Сертифицирана Безбедност И Обезбедување Квалитет : USB C до PD-кабелот USB ДО mightning port е сертифициран За MFi и обезбедува безбедност на вашите уреди Со Apple дури и при брзо полнење со најголема брзина. Исполнувајќи ги сите ваши потреби, оваа ставка доаѓа со соодветна големина што ви е најпотребна со должина ОД 1М/3,2 СТАПКИ за полнење во кујна, автомобил или канцеларија или удобно лежење-во кревет или на каучот за полнење на долги растојанија. Брзо Полнење И Брза Синхронизација : кабелот за испорака на енергија Тип Ц до молња поддржува пренос на податоци со голема брзина помеѓу Вашиот USB-C опремен Mac и i Phone, i Pad или i Pod. Совршен за полнење на ВАШИТЕ IOS уреди или пренесување/ синхронизирање датотеки, видеа и музика. Кабелот исто така поддржува пренос на податоци до 480 Mbps. Ова е мултифункционален кабел со поддршка за полнење и синхронизација на податоци во исто време.