Компатибилен опсег за ткаенини на ткаенини на раамакс, компатибилен Apple Watch 49mm 45mm 44mm 42mm серија Ultra/8/7/SE/6/5/4/3/2/1
  • Неодамнешно

Компатибилен опсег за ткаенини на ткаенини на раамакс, компатибилен Apple Watch 49mm 45mm 44mm 42mm серија Ultra/8/7/SE/6/5/4/3/2/1

DEN 415.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Затворање на тока За Apple Watch 49/45/44/42mm, серија Ultra/8/7/SE/6/5/4/3/2/1. Меки ткаени најлон материјал, издржлив, дишење и удобно. Црн не'рѓосувачки челик конектор и тока, кој се заклучува на гледање точно и безбедно. Многу дупки за прилагодување за да ја прилагодите должината на лентата за да одговараат на повеќето големини на зглобот. Ако сте добиле неисправен бенд, побарајте поврат или замена. Контактирајте нè директно и ние ќе го решиме. Затворање на тока. За Apple Watch 49/45/44/42mm, серија Ultra/8/7/SE/6/5/4/3/2/1. Меки ткаени најлон материјал, издржлив, дишење и удобно. Црн не'рѓосувачки челик конектор и тока, кој се заклучува на гледање точно и безбедно. Многу дупки за прилагодување за да ја прилагодите должината на лентата за да одговараат на повеќето големини на зглобот. Ако сте добиле неисправен бенд, побарајте поврат или замена.