Minuse 120W USB A до USB C полнач за полнач [3-пакет, 4FT], кабел за податоци за полнач за полначи на типот-C компатибилен со Huawei P30 P40 Pro Xiaomi Samsung A32/A12/A10E/A20/A51/Забелешка 20/9/8
  • Неодамнешно

Minuse 120W USB A до USB C полнач за полнач [3-пакет, 4FT], кабел за податоци за полнач за полначи на типот-C компатибилен со Huawei P30 P40 Pro

DEN 111.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доказ за експлозија SR NET висока јачина на виткање на преносно оштетување Интегрирана засилена флексибилна SR заштитна мрежа, може да биде свиткана со голема јачина, нема да биде оштетена по долгорочно користење на јадрото надградба, безбедно и брзо полнење, полнење+пренос на податоци, вграден паметен чип , стабилна струја на излез Доказ за експлозија SR NET висока јачина на виткање на преносно оштетување Интегрирана засилена флексибилна SR заштитна мрежа, може да биде свиткана со голема јачина, нема да биде оштетена по долгорочно користење на јадрото надградба, безбедно и брзо полнење, полнење+пренос на податоци, вграден паметен чип , стабилна струја на излез. Minuse 120 W Дополнителен дебел 6 A USB Type C кабел 4 стапки (3-пакет) за Huawei P30 P40 Pro Xiaomi POCO 66 W Брзо полнење жица USB-C полнач за полнач.