Држач за поддршка на мобилни телефони ALSMD за телефонски десктоп штанд за максимален држач за мобилен телефон
  • Неодамнешно

Држач за поддршка на мобилни телефони ALSMD за телефонски десктоп штанд за максимален држач за мобилен телефон

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Универзален таблет за мобилни телефони, погоден за 8-инчен мобилен телефон / таблет употреба, онлајн класа / избор во живо Прилагодување без мулти агол, прилагодлив агол од 0-45 °, во потрага по удобен агол на гледање. Заградата со клип за мобилен телефон може да ротира 360 степени. Комбинираниот дизајн на заградата и може да се користи како држач за мобилен телефон и шминка. Мала големина, работна површина, кревет може да се постави по желба, основата може да се користи како полица за чување на фрагментарни предмети. Длабочината на жлебот се вклопува во работ на мобилниот телефон, за да можете да гледате / да научите без да блокирате преводи. Универзален таблет за мобилни телефони, погоден за 8-инчен мобилен телефон / таблет употреба, онлајн класа / избор во живо. Прилагодување без мулти агол, прилагодлив агол од 0-45 °, во потрага по удобен агол на гледање. Заградата со клип за мобилен телефон може да ротира 360 степени. Комбинираниот дизајн на заградата и може да се користи како држач за мобилен телефон и шминка. Мала големина, работна површина, кревет може да се постави по желба, основата може да се користи како полица за чување на фрагментарни предмети. Длабочината на жлебот се вклопува во работ на мобилниот телефон, за да можете да гледате / да научите без да блокирате преводи. Име на производот : држач за десктоп за мобилен телефон : ABS, PCColor : White, Black Size : 19 * 10.2cmfunction : држач за мобилни телефони, таблет за мобилни телефони за шминка Универзален, погоден за 8-инчен мобилен телефон / таблет употреба, онлајн класа / во живо Избор.