Случај за Samsung Galaxy Watch 5 заштитник на екранот 44мм, мек TPU обложена заштитена за заштита на заштитникот на екранот, Galaxy Watch 5 Cover 44mm, Pink
  • Неодамнешно

Случај за Samsung Galaxy Watch 5 заштитник на екранот 44мм, мек TPU обложена заштитена за заштита на заштитникот на екранот, Galaxy

DEN 141.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилност : Компатибилен за Samsung Galaxy Watch 5 44mm Ефективна конзервација : Направено од мек и тенок позлатен TPU, со заштитник на екранот, овој случај ги покрива сите рабови и целосниот фронт, обезбеди ефективна зачувување за вашиот Galaxy Watch 5 од гребење, паѓање, испакнување и така натаму. Лесно за инсталирање : Супер лесен за инсталирање за неговиот дизајн на Snap-On за да избегнете прво да ги однесете лентите. Може да се инсталира директно без да се соблече лентата за часовници. Прецизен пресек : Овој случај беше дизајниран со прецизни пресеци за функционални копчиња и пристаништа. Пакетот вклучува : 1x кутија за гледање (часовник не е вклучен). Компатибилност : Компатибилен за Samsung Galaxy Watch 5 44mm. Ефективна конзервација : Направено од мек и тенок позлатен TPU, со заштитник на екранот, овој случај ги покрива сите рабови и целосниот фронт, обезбеди ефективна зачувување за вашиот Galaxy Watch 5 од гребење, паѓање, испакнување и така натаму. Лесно за инсталирање : Супер лесен за инсталирање за неговиот дизајн на Snap-On за да избегнете прво да ги однесете лентите. Може да се инсталира директно без да се соблече лентата за часовници. Прецизен пресек : Овој случај беше дизајниран со прецизни пресеци за функционални копчиња и пристаништа.