Вучија [3 Пакет] Заштитник на екранот Од Калено стакло ЗА LG V10,9h цврстина HD Против Гребење отпорен На Меур Без Меурчиња, Компатибилен Со LG V10 / LG V20
  • Неодамнешно

Вучија [3 Пакет] Заштитник на екранот Од Калено стакло ЗА LG V10,9h цврстина HD Против Гребење отпорен На Меур Без Меурчиња, Компатибилен Со

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајниран специјално ЗА LG V10, обезбедува максимална заштита за екранот на уредот [Висока цврстина] 9ч цврстина е висока и отпорна на гребнатини од остри предмети како што се ножеви и клучеви. [HD Јасно] : Ултра-јасен HD, 99,99 проценти HD јасност, одржување на оригиналното искуство на допир. [Олеофобна нано-облога] : облогата против отпорност на масло против отпечатоци може да го заштити вашиот екран од отпечатоци од прсти и дамки од масло и лесно се чисти. [Лесна инсталација] : прецизниот дизајн на обликот може лесно да го усогласи и инсталира мобилниот телефон. Висококвалитетниот леплив слој овозможува заштитникот на екранот автоматски да се прикачи на телефонот и може постојано да се инсталира. Компатибилни уреди : Мобилен телефон. Компатибилни модели на телефони : LG V10 Боја : Транспарентна Содржина На Пакетот : 3 x калено стакло филм 3 x налепници за прашина 3 x Влажни марамчиња (влажни/суви), карактеристики 99,99% HD јасност, одржување на оригиналното искуство на допир 9h цврстината е висока и отпорна на гребнатини од остри предмети како што се ножеви и клучеви. Облога против отпечатоци, без отпечатоци од прсти, одржувајте го екранот чист. Без меурчиња, ќе исчезне во рок од 24 часа. Метод на инсталација : Чекор 1 : миење раце Чекор 2 : Користете влажна хартиена крпа за чистење на екранот на уредот, а потоа користете чистење на крпа за да ја исчистите левата страна на течноста.