Валанг Камера Заштитник На Објективот за iPhone 14 &засилувач; iPhone 14 Плус 2022, Ar Високо Јасно Калено Стакло Капакот На Екранот Алуминиумска Легура Прстен Случај
  • Неодамнешно

Валанг Камера Заштитник На Објективот за iPhone 14 &засилувач; iPhone 14 Плус 2022, Ar Високо Јасно Калено Стакло Капакот На Екранот Алуминиумска

DEN 227.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Забелешка! Оваа листа на заштитник на објективот на камерата одговара За i Phone 14 / i Phone 14 плус 2022 Само две камери, А не За i Phone 14 Pro/i Phone 14 Pro max три камери ●ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА-авијацискиот алуминиумски метален прстен и ЗАШТИТНИКОТ НА камерата ОД калено стакло ОД 9 ЧАСА го штитат објективот на фотоапаратот од оштетување и гребнатини. Прстенот на заптивката е дизајниран да спречи прашина и вода. ●AR МНОГУ ЈАСНА ТЕХНОЛОГИЈА-Со користење на зголемена реалност" беспрекорна " фузија нова технологија, со подобрена функција за пренос на светлина, може да биде 99,99% гарантира оригиналниот квалитет на фотографии и видеа. Нема влијание врз перформансите на оригиналната слика на телефонот. Не е предизвикан отсјај кога се користи блиц ноќе. ПОВЕЌЕБОЈНА ДЕКОРАЦИЈА-можете да изберете иста боја како вашиот телефон или да пробате друга комбинација, откако ќе се закачи заштитникот на објективот на фотоапаратот, тој е само малку повисок од леќата на мобилниот телефон. ●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА-пакетот вклучува 2 парчиња прстен за покривање на камерата.