SHOWGOOD 6.3 Redmi Забелешка 8T Дисплеј СО Рамка, За Xiaomi Redmi Забелешка 8T M1908C3XG Lcd Дисплеј Екран На Допир Дигитализатор Собранието
  • Неодамнешно

SHOWGOOD 6.3 Redmi Забелешка 8T Дисплеј СО Рамка, За Xiaomi Redmi Забелешка 8T M1908C3XG Lcd Дисплеј Екран На Допир Дигитализатор Собранието

DEN 1548.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Ќе го добиете истиот производ како и сликата. И донирани алатки за одржување. Силно се препорачува професионална инсталација. Не инсталирајте директно по добивањето на стоката, тестирајте за да бидете сигурни дека екранот е нормален, а потоа инсталирајте; ние не сме одговорни за каква било штета што може да ја предизвикате на вашиот телефон/мобилен за време на деловите за замена. Доколку има некаков проблем со производот, ве молиме контактирајте не прво. Секоја ставка е прегледана и недопрена пред пратката. Ветуваме дека сите предмети во нашата продавница се подготвени за употреба и инсталирање. Ве молиме, задолжително купете го точниот модел и наведете ја точната адреса, точниот поштенски код, точниот телефонски број. Потсетете повторно : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на време и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Пред Инсталација Забелешки : Совети 1 : Тест Пред Инсталација при тестирање, ве молиме не отстранувајте заштитна фолија или ознаки. Ве молиме обрнете внимание на проблемот со статичкиот електрицитет. Пред да се обидете со каква било инсталација, задолжително заземјете се е ремен ЗА ЕСП (електрично статичко празнење). Ова ќе спречи статички електрицитет да ги оштети електронските компоненти во телефонот. Совети 2 : Симулира Тестирање Замената на Екранот е многу кревок производ.