Виолетова 10ft PD Кабел Тип-C ДО USB-C Брз Кабел За Полнач Екстра Долга Жица За Напојување Компатибилна Со Google pixel 3a-пиксел 3a XL-Пиксел 4-пиксел 4 XL-пиксел 4a
  • Неодамнешно

Виолетова 10ft PD Кабел Тип-C ДО USB-C Брз Кабел За Полнач Екстра Долга Жица За Напојување Компатибилна Со Google pixel 3a-пиксел 3a XL-Пиксел

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

10ft Екстра Долг Тип-C ДО USB - C Кабел Виолетова Синхронизација ЖИЦА USB-C Кабел [Поддржува Брзо Полнење] [Голема Брзина] 10 стапки Екстра Долг Издржлив Кабел со Плетенка поддржува брзо и ПД полнење. Идеален за полнење и напојување НА usb уреди со ОВОЗМОЖЕН ТИП-Ц, како и синхронизација на податоци. Можете да го користите за полнење на телефонот или поврзување со вашиот компјутер за синхронизација. Нови конектори Од Типот Ц До Типот Ц. Конектори од алуминиумска легура. Уникатната технологија обезбедува кабелот за полнење да има добра отпорност на вода и алуминиумските обвивки на двата краја не паѓаат. Плетените Кабли се направени со најквалитетни компоненти, вклучувајќи диелектрични јакни инјектирани со азот, кожа-пена, за поголема спроводливост, подолг век на траење и супериорен пренос на сигнал. Брзина на пренос на податоци до 480 Mbps; излезна моќност ДО 5 V, 3 Засилувач. Вкупната Должина е приближно 10 Стапки (3 метри). ЗАБЕЛЕШКА : Двата Конектори се Од ТИПОТ Ц.Покриени со плетенка-најлонска јакна и алуминиумска обвивка. Засилените точки на стрес со животен век од 10000+ свиткување го прават кабелот за полнење потрајни од обичниот кабел за полнач. Реверзибилен дизајн-лесно вметнете го конекторот во кој било уред овозможен Од Типот Ц (не. 10ft Екстра Долг Тип-C ДО USB - C Кабел Виолетова Синхронизација ЖИЦА USB-C Кабел [Поддржува Брзо Полнење] [Голема Брзина]. Издржлив ПЛЕТЕНКА USB Тип-C ДО USB Тип-C Кабел - 10 Стапки ( Приближно 3 Метри). Поврзете УРЕДИ овозможени ОД USB Тип-C со други УРЕДИ И додатоци ОД USB Тип-C, како што се паметен телефон, полнач за автомобил/ѕид или адаптер со повеќе порти со порта Тип-Ц.