Стенес Google Pixel 3 XL Случај-Стилски - 3d Рачно Изработени Блинг Кристал Пеперутка Полумесечина Магнетни Паричник Кредитна Картичка Слотови Пати Штанд Кожа Покритие за
  • Неодамнешно

Стенес Google Pixel 3 XL Случај-Стилски - 3d Рачно Изработени Блинг Кристал Пеперутка Полумесечина Магнетни Паричник Кредитна Картичка Слотови

DEN 159.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработен компатибилен со Вашиот Google Pixel 3 XL. овој случај користел над сто кристали и декори за да постигне највисок квалитет и детали. Модерните дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!. Висококвалитетните кристали ја рефлектираат светлината и даваат луксузно, гламурозно чувство. Направено за совршено да одговара на вашиот уред, додека сепак дава пристап до копчињата и портите. Сенс - ТЕ, Компанијата За Луксузни Случаи СТЕНЕС : СТЕНС е регистрирана трговска марка заштитена Со ЗАКОНОТ ЗА Трговски Марки НА САД. Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и материјали. Секој скапоцен кристал е прикачен на случајот внимателно од нашите професионални уметници имајќи го предвид модниот вкус. Сите кристали и додатоци се силно прикачени со нашиот специјален направен лепак кој нема лесно да падне. МАТЕРИЈАЛИ И ИЗРАБОТКА : ние користиме мешавина од 100% автентични кристали и Висок квалитет *БЛИНГ* кристали и Специјални додатоци / декори. Одвојте се од толпата со футрола ОД СТЕНИ што ги одразува вашите вкусови и страсти.