ЕЛИЗА &засилувач; ФОНДА CP325 USB Порта За Полнење Анти Прашина Приклучок Малку Кристална Камера Приврзок Телефон Шарм за iPhone 11/ XS MAX/XR/X/8 Плус/7/6S/8/SEVIPAD iPod(Пинк)
  • Неодамнешно

ЕЛИЗА &засилувач; ФОНДА CP325 USB Порта За Полнење Анти Прашина Приклучок Малку Кристална Камера Приврзок Телефон Шарм за iPhone 11/ XS MAX/XR/X/8

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

USB порта или приклучок за полнење анти прашинаПогоден за сите производи На Apple со Молња Пристаниште, како што е i Phone 11 XS MAX XR X 8 Плус 7 7 Plus 6 8 S Плус SEVIPAD i Pod. Розова мала камера дизајн (1 парче).1,7 См (Ж) х 1,4 см (Ш) х 0,6 см (Г) за шармот. Материјал : Цинк Легура Метал ,Кристал Кристал ,Емајл Сликарство и Пластичен Приклучок. Ова е убав подарок за себе ,вашите пријатели, вашето семејство и саканата. Тоа е одличен додаток за вашиот iphone, дајте му на вашиот iphone прекрасен, заштитете ја приклучната порта на вашиот i Phone од прашина и влакна. Модерен и атрактивен Приклучок За Шарм на мобилни Телефони.Мерењето : прибл. 1,7 См (Ж) х 1,4 см (Ш) х 0,6 см (Г) за приврзокот за шарм. Симпатична Розова 3д Кристална Камера дизајн 4. Изработени од метал од легура на цинк, рачно изработени, емајлирани слики и/ или кристали 5.