CaszLution Travel Case Компатибилен со iWalk LinkPod Mini Portable Charger 3350mah, 4500mAh, 4800mAh Power Bank, мал случај за носење за iWalk 9000mAh Ultra-Compact Power Bank, црна
  • Неодамнешно

CaszLution Travel Case Компатибилен со iWalk LinkPod Mini Portable Charger 3350mah, 4500mAh, 4800mAh Power Bank, мал случај за носење

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со i Walk Link Pod 3 Преносен полнач 3350m Ah Ultra-Compact Male Power Bank Banket Battery Компатибилен со i Walk Link Pod 4 Преносен полнач за напојување 4500m Ah Мал и симпатичен акумулатор. Компатибилен со i Walk Link Pod P Portable Charger 4800mah Power Bank PD Брзо полнење мала батерија за докинг со LED дисплеј. Компатибилен со преносен полнач на i Walk 9000m Ah Ултра-компактен банка за напојување со вграден кабел. Мини куќиште со големина на џеб, овој случај за патување е совршен за употреба. Плус, тоа доаѓа со приложениот прстен за клучеви за лесна преносливост. Големина на случајот : 3,94 "x 2,16" x 0,98 ". Дизајнирано да одговара на преносни полначи на Iwalk Link Pod 3350m Ah, 4500m Ah, 4800m Ah и i Walk Преносен полнач 9000m Ah Ultra-Compact Enow Да го навлажни вашиот уред од прскања и нечистотии! Идеално за носење мали предмети. Само случај, ниту еден друг уред не е вклучен. Една година гаранција за квалитет на овој мал случај на полнач на i Walk со лесна поддршка за услугата. Големина на случајот : 3,94 "x 2,16" x 0,98 ".