Држач за велосипед на велосипед Luxnovaq, монтажен мобилен телефон со моторцикли за моторцикл, мобилен телефон мобилен телефон, компатибилен со iPhone 12/11 Pro Max/X/XS, Galaxy S10 и 4
  • Неодамнешно

Држач за велосипед на велосипед Luxnovaq, монтажен мобилен телефон со моторцикли за моторцикл, мобилен телефон мобилен телефон,

DEN 95.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Protection Заштита на шок -отпорен】 - Оваа прилагодлива монтажа на телефон со велосипеди доаѓа со силиконски влошки што го чуваат вашиот телефон од гребнатини и вибрации Монтирањето на телефонот со мотоцикли го држи вашиот телефон совршено кога велосипедизам. Обезбедува безбедност на вашиот мобилен телефон прикачен на лентата за велосипеди дури и на трнлив пат. 【Широка компатибилност】 - Дијаметар на рачката : 0,87 - 1,26 “(22-32мм). Универзален држач за мобилни телефони за велосипед за 4,7 и 6,8 инчи со дебелина до 15мм (вклучувајќи и телефонски случај), како телефон 13 1 2 Pro Max Mini XS XS XR X 8 Plus 7 6s 6, Galaxy S10 + S10e S9 S8, белешка 9, LG и други мобилни телефони. 【Операција со една рака】-Досега најлесно да се работи за монтирање на телефонски велосипеди, што може брзо да се заклучи/ослободи вашиот телефон со едната рака во 1 S. Едноставно повлечете ја монтирањето за да го инсталирате и ослободите телефонот, погодно за фотографирање или видеа за да ги споделите со вашите пријатели за време на возењето. Не пропуштајте никакви погледи. Со топката зглоб ви овозможува слободно да го прилагодите аголот за време на возењето. Благодарение на вртливата глава од 360 степени, вашиот телефон може да биде ориентиран кон портрет, пејзаж или кој било агол помеѓу нив, осигурете се дека имате совршена перспектива за возење за време на патувањето. 【 Лесна инсталација】 - Лесна и брза инсталација без алатки. Иновативниот стегач за држач за велосипеди го прави многу лесен за прицврстување или одвојување на лентите. Едноставно прикачете го на рачката и зашрафете ја навртката цврсто. И големината на прицврстувачот на монтирањето на телефонот за велосипед е прилагодлива, соодветна за сите ленти помеѓу 15мм и 45мм (0,6-1,75 во) дијаметар. Како што се велосипеди, мотоцикли, дури и колички. А Clamped Clamp 3.0 ги усвојува меките гумени влошки на TPU со карактеристики на не лизгање, цврсти и нераки. Protection Заштита на шок -отпорен】 - Оваа прилагодлива монтажа на телефон со велосипеди доаѓа со силиконски влошки што го чуваат вашиот телефон од гребнатини и вибрации. Монтирањето на телефонот со мотоцикли го држи вашиот телефон совршено кога велосипедизам. Обезбедува безбедност на вашиот мобилен телефон прикачен на лентата за велосипеди дури и на трнлив пат. 【Широка компатибилност】 - Дијаметар на рачката : 0,87 - 1,26 “(22-32мм). Универзален држач за мобилни телефони за велосипед за 4,7 и 6,8 инчи со дебелина до 15мм (вклучувајќи и телефонски случај), како телефон 13 1 2 Pro Max Mini XS XS XR X 8 Plus 7 6s 6, Galaxy S10 + S10e S9 S8, белешка 9, LG и други мобилни телефони. 【Операција со една рака】-Досега најлесно да се работи за монтирање на телефонски велосипеди, што може брзо да се заклучи/ослободи вашиот телефон со едната рака во 1 S. Едноставно повлечете ја монтирањето за да го инсталирате и ослободите телефонот, погодно за фотографирање или видеа за да ги споделите со вашите пријатели за време на возењето. Не пропуштајте никакви погледи. Со топката зглоб ви овозможува слободно да го прилагодите аголот за време на возењето.