DTK 6 PORT 60W USB Charger QC3.0 Multi Port Travel Wallид полнач 5FT Power Coster за iPhone X/8 Plus/8/7 Plus/7 iPad Air/Pro/Mini Samsung Galaxy LG HTC Смартфонски мобилен телефон за полнење станици за полнење
  • Неодамнешно

DTK 6 PORT 60W USB Charger QC3.0 Multi Port Travel Wallид полнач 5FT Power Coster за iPhone X/8 Plus/8/7 Plus/7 iPad Air/Pro/Mini

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДТК е 12 -годишен производител Професионално производство, продажба на сите видови батерии и полначи. Добар квалитет, ефтино за да им обезбеди на секој клиент производи со висок квалитет. Ве молиме контактирајте преку табулаторот „Вашите нарачки“ (дозволете 24 часа за одговор). 6 Интелигентен полнач за лаптоп USB Port Дизајн : 60 W излез на електрична енергија, го открива вашиот уред автоматски за да ја испорача својата најбрза можна брзина на полнење до 3 засилувачи по порта или вкупно 12 засилувачи во целина. Широк влез на напон на напон на AC 100-240 V, компатибилен со сите 5 V USB-наполнети уреди како i Pad, i Phone, Samsung Tab, паметни телефони, надворешна батерија, Bluetooth звучник, слушалки и така натаму. Ергономски, компактен и преносен дизајн, влезни напонски костуми за меѓународно патување, многу повеќе заштеда на простор и добро организирани додека ги наплаќате вашите уреди. Безбедносен USB полнач, спречете ја ефикасно појавата на несреќа. Две години гаранција. Содржина на пакетот : USB полнач со 6 порти, кабел за напојување од 5ft. 6 Интелигентен полнач за лаптоп USB Port Дизајн : 60 W излез на електрична енергија, го открива вашиот уред автоматски за да ја испорача својата најбрза можна брзина на полнење до 3 засилувачи по порта или вкупно 12 засилувачи во целина.