Држач на телефон за автомобили Лупапа, монтирање за Tesla Model 3/x/y/s, Magsafe Car Mount што ротира виткање на нагнетски држач за телефони
  • Неодамнешно

Држач на телефон за автомобили Лупапа, монтирање за Tesla Model 3/x/y/s, Magsafe Car Mount што ротира виткање на нагнетски држач за телефони

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Mount Магнетна вшмукување на автомобили】 Магнетна адсорпција, силно вшмукување диво тресење не паѓа, силна стабилност, стабилна адсорпција на мобилни телефони, секогаш стабилно во лицето на разни делови од патиштата, без здодевен процес на фиксирање, притисок е лесен за ракување 【Карактеристики на производот】 Адсорпциска телефонска заграда продолжена лента за истегнување, преклопно складирање, компактен и удобен, избор и место со една рака, лесен за ракување. 【360 ° ротациони】 360 ° ротација не ја блокира линијата на видот, дизајнот на управувачот на чашата за вшмукување, голем агол, може да ја прилагоди перспективата во сите правци, хоризонтална и вертикална прилагодлива, попогодна навигација. 【Листот со магнетно олово】 За телефоните на Apple под 12 и други модели, ние сме опремени со магнетски олово, треба да го прикачите магнетниот лист за олово на задниот дел од телефонот, за да се користи нормално. 【Користете】 Избришете ја положбата на инсталацијата чиста, отворете го капакот за заштита на чашата за вшмукување, притиснете ја чашата за вшмукување надолу и залепете ја цврсто, ротирајте ја држачот на десната позиција и застанете ја заградата нагоре. Mount Магнетна вшмукување на автомобили】 Магнетна адсорпција, силно вшмукување диво тресење не паѓа, силна стабилност, стабилна адсорпција на мобилни телефони, секогаш стабилно во лицето на разни делови од патиштата, без здодевен процес на фиксирање, притисок е лесен за ракување. 【Карактеристики на производот】 Адсорпциска телефонска заграда продолжена лента за истегнување, преклопно складирање, компактен и удобен, избор и место со една рака, лесен за ракување. 【360 ° ротациони】 360 ° ротација не ја блокира линијата на видот, дизајнот на управувачот на чашата за вшмукување, голем агол, може да ја прилагоди перспективата во сите правци, хоризонтална и вертикална прилагодлива, попогодна навигација.