Selfie Stick Selfie Stick Telephone Self Timer Tripod Телескопски самостојно тајмер Поддршка за статив за поддршка на повеќе функционална експанзивна експанзивна единечна нога статива б
  • Неодамнешно

Selfie Stick Selfie Stick Telephone Self Timer Tripod Телескопски самостојно тајмер Поддршка за статив за поддршка на повеќе функционална

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е одличен комплет Тоа не е само селфи стап, туку може лесно да се претвори во држач за мобилен телефон. На дното, можете да ги олабавите трите нозе за да добиете статив за десктоп. Под нормални услови на рамна површина, колку е пократко продолжението, толку е поголема нејзината стабилност. Добар стабилен и избалансиран статив е погоден за самостојно преземање и видео повици. Селфи -стап усвојува скриен и повлечен дизајн, кој е многу компактен и преносен кога е преклопен. Оваа селфи прачка може да фати поширок пејзаж за да ги задоволи потребите на луѓето кои сакаат да имаат различни висини за стрелање и да ги применат на различни сцени. Дури и високите луѓе се погодни за селфи, емитување во живо, групна фотографија, итн. Откако ќе се склопат за удобно патување, држачот на мобилниот телефон може лесно да се спакува во торба, ранец или багажникот без да заземе повеќе простор. Ова е одличен комплет. Тоа не е само селфи стап, туку може лесно да се претвори во држач за мобилен телефон. На дното, можете да ги олабавите трите нозе за да добиете статив за десктоп. Под нормални услови на рамна површина, колку е пократко продолжението, толку е поголема нејзината стабилност. Добар стабилен и избалансиран статив е погоден за самостојно преземање и видео повици. Селфи -стап усвојува скриен и повлечен дизајн, кој е многу компактен и преносен кога е преклопен. Оваа селфи прачка може да фати поширок пејзаж за да ги задоволи потребите на луѓето кои сакаат да имаат различни висини за стрелање и да ги применат на различни сцени. Дури и високите луѓе се погодни за селфи, емитување во живо, групна фотографија, итн.