Tek Styz Prepium Stylus компатибилен со вашиот Samsung Galaxy Note Edge со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!
  • Неодамнешно

Tek Styz Prepium Stylus компатибилен со вашиот Samsung Galaxy Note Edge со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот Samsung Galaxy Note Edge ја зголемува издржливоста и точноста на врвовите! Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување компатибилно со таблетот или телефонот на екранот на допир. Совршено за цртање апликации и брзо навигација преку вашиот екран на допир со леснотија. Вклучува количина 3 иглави пенкала со должина од 4 "во избраната боја. Компатибилен со сите уреди на екранот на допир. *Купете сега - најновата верзија сега е достапна! Црвен) Врв против гребење-Врвот на игла е изработен од мека, и гума отпорна на гребење. Отпорен на отпечатоци и анти-стап на екранот, одлично за пишување на пишување и сл. Ние ги ажуриравме врвот и стилусот, врвот нема да излезе и иглата волја волја Не го гребете екранот повеќе. Specifications : ● Нема повеќе големи прсти затоа што овој игла има подобра точка на допир од врвот на компатибилен со прстот, давајќи подобра точност, малку допир се фокусира како клучеви на конзолата. ● Споделете ги компатибилни со вашиот Вашите пријатели - Добијте игла со непобедлива цена наместо молив со висока цена или молив на Samsung. Можете да го споделите овој игла со компатибилен со вашите пријатели или семејство. ● Лесно носење и многу лесен и компактен. Дизајнот на клип е одличен за клипинг во компатибилен со компатибилен со Вашиот џеб, i Pad, дневник, итн. ● Универзален шарен и светло капацитивен стилус - работи на целиот уред со капацитивен екран на допир ✅ ✅enhancements : ● Не само компатибилен со i Pad, i Phone, Android паметен телефон, систем за навигација со автомобили, итн.